Kayıt Ol

Şifremi Unuttum

Üyelik Sözleşmesi

Bu bölümde sitenin genel kullanım şartları, bunlarla ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar yer almaktadır.
Bu sözleşme www.eyfat.com.tr  (bundan sonra www.eyfat.com.tr olarak bahsedilecektir) ile www.eyfat.com.tr üyeleri (bundan sonra ÜYE olarak tanımlanacaktır) arasında yapılmaktadır.
 
Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen www.eyfat.com.tr sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
 
www.eyfat.com.tr aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. www.eyfat.com.tr'u ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz değişebilecek üyelik ve kullanım şartlarını görmeniz açısından önemlidir.
 
 
1 - Güvenlik ve Kullanım Kuralları
 
www.eyfat.com.tr üyesi olan herkese açık bir sitedir. Tüm üyeler için verilen hizmetler, aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.
 
Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
 
1.a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda.
 
1.b. Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin tümüyle veya kısmen kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda.
 
1.c. Üyelere verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (Şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyet ile kullanılmasından da) doğrudan ÜYE sorumludur. Aynı şekilde ÜYE, internet ortamında bir başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve sair bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük ÜYEye aittir.
 
1.d. Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.
 
1.e www.eyfat.com.tr üzerinde ÜYE'lere verilen hediye çekleri ve indirimler, satılamaz, internet üzerinden www.eyfat.com.tr sistemleri haricinde takas edilemez, paylaşılamaz, devredilemez. Sitenin teknik açıklarından faydalanılarak internet üzerinde satışa sunulan hediye çeklerinin kullanılmasına müsaade edilmez. Her alışverişinizde sadece bir hediye çeki kullanabilirsiniz. Sadece hediye çeki veya indirim kullanmak için oluşturulan ve/veya aktif olmayan üyelikleri www.eyfat.com.tr kendi inisiyatifinde olarak iptal edebilir.
 
1.f. Üyenin/Kullanıcının, www.eyfat.com.tr kampanyalarının, www.eyfat.com.tr'un  satış sisteminin veya internet sitesinin herhangi bir açığından (teknik, vs.) faydalanarak, www.eyfat.com.tr'a zarar vermesi, haksız bir kâr sağlaması, tekrarlanan uygulamalar yapması, gerçeğe uymayan eylemleri, kampanya veya satış koşullarında istenen şartları sağlamamasına rağmen, bunlardan yararlanması gibi www.eyfat.com.tr'un kampanyalarının, satış sisteminin veya internet sitesinin kötüye kullanılmasının www.eyfat.com.tr tarafından tespit edilmesi durumunda, www.eyfat.com.tr'un kanunundan doğan tüm haklarının yanında söz konusu işlemleri iptal etme; kullanıcının üyeliğine son verme; satış sözleşmesini tek taraflı olarak derhal feshetme hakkı bulunmaktadır.
 
2 - İçerik
2.a. www.eyfat.com.trda sunulan görsel, yazılı içerik kişisel kullanım içindir. www.eyfat.com.trnin içeriğinde yer alan bütün metinlerin, grafiklerin, fotoğrafların, videoların, animasyonların, seslerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla, izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir alanda veya internet sitesinde yayınlamak veya www.eyfat.com.trun izni olmadan link vermek yasaktır.
 
2.b. Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı www.eyfat.com.trya ait olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.
 
3- Sorumluluklar
3a. www.eyfat.com.tryi ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak koşuluyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve sitenin olumlu yönde gelişimini sağlamaktır.
 
3.b. Üye, kayıt işlemlerini tamamlanıp elektronik posta adresini onayladıktan sonra işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile, elektronik posta adresini ve şifresini girerek www.eyfat.com.tr sitesini kullanmaya başlayabilir.
 
3.c. Üye, www.eyfat.com.tr sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile www.eyfat.com.trnun hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk üyeye aittir.
 
 3.d. İşbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya www.eyfat.com.tr sitesinde bildirilen genel kurallara uymaması nedeniyle, www.eyfat.com.tr tarafından geçici veya sürekli olarak üyenin www.eyfat.com.trden yararlanması engellenebilir ve/veya üyeliği iptal edilebilir.
 
3.e. Üye, diğer üyelerin ve ziyaretçilerin www.eyfat.com.tryu kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlarla yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Verileri yanıltıcı hile girişimlerinde bulunamaz. Aksi takdirde üyeliğinin sonlandırılır ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.
 
3.f. www.eyfat.com.tr ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve www.eyfat.com.tr tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden ve hasar görmesinden www.eyfat.com.tr sorumlu tutulamaz.
 
3.g. Üye, www.eyfat.com.trdan kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden Telif Hakkı, Ticari Marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamı notlarını silemez veya çıkartamaz.
 
3.h. Üyeliği iptal etme ve hesap silme işlemi, müşteri tarafından www.eyfat.com.tr üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder.
 
3.i. www.eyfat.com.tr ya da üyenin kendisi tarafından sonlandırılan üye hesabına ait her türlü kaydı www.eyfat.com.tr silip silmemekte serbesttir, üye silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.
 
3.j. Site üyelerinin birbirleri ya da üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kişilerin sorumluluğundadır. Bu durumda oluşabilecek sorunlardan www.eyfat.com.tr sorumlu değildir.
 
3.k. Aynı zamanda bu sitede ziyaretçilere bilgi sağlamak ve kolaylık sağlamak amacı ile yer alan linkler (farklı internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ile ilgili riskler ziyaretçilere aittir.
 
3.l. www.eyfat.com.tr, kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak koşuluyla, üyeliğinize bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.
 
3.m. www.eyfat.com.trnin belirli yerlerinde bölüme özgü farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen ilgili kuralları kabul etmiş sayılır.
 
3.n. Üyelerimize ait bilgilerin gizliliğini korumaya yönelik prensip ve uygulamaları öğrenmek için lütfen "Gizlilik Sözleşmesi" sayfasını ziyaret ediniz.
 
ÜYE, Servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. ÜYE işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle www.eyfat.com.trnun uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin edecek olup, www.eyfat.com.tr, ÜYEnin sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için ÜYEye aynen rücu hakkını haizdir.
 
 
4 - Sitemizin Yükümlülükleri ve Hakları
4.a. www.eyfat.com.tr, üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında, yararlandırılacağını, üyenin paylaşıma açtığı kişisel bilgileri dışındaki bilgilerin hiç bir şekilde yasal zorunluluklar hariç üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmayacağını kabul ve taahhüt eder. Üyenin www.eyfat.com.tr sitesinin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj, kazançlara müdahale amaçlı girişimler ve/veya saldırıya neden olduğunun tespit edilmesi veya resmi makamlardan, üyeye yönelik suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde, www.eyfat.com.tr ilgili üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir.
 
4.b. www.eyfat.com.tr taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. www.eyfat.com.trnun her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurmak, servisin içeriğini değiştirmek veya iptal etmek hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu peşinen kabul eder. www.eyfat.com.tr, yenilenmiş güncel kullanım şartlarını yine aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek gördüğü takdirde elektronik posta ile üyeye bildirilecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, www.eyfat.com.trda yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve www.eyfat.com.trgiyim.comtr sitesinin veya hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.
 
İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri www.eyfat.com.tr sitesine göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın www.eyfat.com.tr tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.
 
4.c. Üye/Kullanıcı, işbu üyelik ve kullanım koşullarını okuyup kabul ettikten sonra kendisine www.eyfat.com.tr, www.eyfat.com.trya ait olan ve/veya www.eyfat.com.trnun iştiraki olan diğer internet siteleri tarafından gönderilecek her türlü ticarî elektronik iletilere, onay vermiş addolunacaktır. Bu kapsamda Üye/Kullanıcı, www.eyfat.com.tr tarafından kendisine, kişi müdahalesi olmadan çalışan faks, elektronik posta, kısa mesaj gibi otomatik arama sistemleri vasıtasıyla ya da başkaca diğer iletişim vasıtaları ile Üye/Kullanıcıdan başkaca herhangi bir ön izin alınmaksızın bilgilendirme, pazarlama ve/veya reklam amacıyla elektronik ileti gönderebileceğini kabul etmiştir.
 
 Üye/Kullanıcı dilediği zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilecek olup; bunun için, www.eyfat.com.trya çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak, bu yöndeki talebi iletmesi yeterli olacaktır. www.eyfat.com.tr, vazgeçme talebinin kendisine kolay bir yolla ve ücretsiz olarak iletilmesini sağlayacak olup; talebin alınmasını müteakip www.eyfat.com.tr derhal bu talebin gereğini yerine getirecektir. Diğer internet sitelerinden gelen e-postalarda vazgeçmek için diğer internet sitelerinde tanımlanan yol izlenmelidir.
 
 
5 - Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi 
Üye kayıt işlemini tamamladığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş ve iş bu sözleşme yürürlüğe girmiş sayılır. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.
 
 
6 - Tebligat Adresleri 
6.a. www.eyfat.com.tr sitesi üyelerinden peşinen posta adreslerini istememektedir. Ancak üyenin www.eyfat.com.trya bildirdiği eposta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak kabul edilir.
 
6.b. Taraflar, mevcut epostalarındaki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski epostalara yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler.
 
6.c. www.eyfat.com.tr nun üyenin kayıtlı eposta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirim e-postanın www.eyfat.com.tr tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra üyeye ulaştığı kabul edilecektir. ÜYE, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.

Kişisel Verilerin Korunması

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN BİLGİLENDİRME VE ONAY METNİ

1. Bilgilendirme Metni'nin Amacı ve Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti.nın Veri Sorumlusu Konumu:

Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti. müşterilere ilişkin kişisel veriler bakımından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında “veri sorumlusu” sıfatına sahip olup işbu Bilgilendirme ve Onay Metni ile söz konusu Kanun uyarınca müşterilerin Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti. tarafından gerçekleştirilen kişisel veri işleme faaliyetleri hakkında bilgilendirilmesi ve aşağıda 3. maddede belirtilen durumlar için açık onaylarının temini hedeflenmektedir.

2. Müşterilere Ait Kişisel Verilerin İşlenme Amacı:

Müşterilere ait kişisel veriler Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti. tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden ilgili kişileri faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimleri tarafından yapılması ve ilgili iş süreçlerinin yürütülmesi, Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti. tarafından yürütülen ticari faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için ilgili iş birimleri tarafından gerekli çalışmaların yapılması ve buna bağlı iş süreçlerinin yürütülmesi, Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti.'nın ticari ve/veya iş stratejilerinin planlanması ve uygulanması, Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti.'nın ve Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti. ile iş ilişkisi içerisinde olan ilgili kişilerin hukuki, teknik ve ticari-iş güvenliğinin temini ile Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti.'nın sunduğu ürün ve hizmetlerin ilgili kişilerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek ilgili kişilere önerilmesi ve tanıtılması için gerekli olan aktivitelerin planlanması ve uygulanması da dahil olmak üzere Kanun'un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde işlenmektedir. Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti. tarafından kişisel verilerin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere www.eyfat.com.tr adresinde yer alan Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti. Tarafından 6698 sayılı Kanun Kapsamında Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına İlişkin Politika'dan ulaşılabilecektir.

3. Müşterilerin Açık Onayı Doğrultusunda İşlenecek Kişisel Veriler ve İşleme Amaçları:

Kanun'un 5/2 ile 6/3 maddesinde yer alan kişisel veri işleme şartlarının karşılanamadığı aşağıdaki durumlar için Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti. tarafından kişisel verilerin işlenebilmesi için müşterilerin açık onayının alınması gerekmektedir.

Bu kapsamda müşterilerin kişisel verileri; müşterilere yönelik kampanyaların oluşturulması, çapraz satış yapılması, hedef kitle belirlenmesi, Müşteri hareketlerinin takip edilerek kullanıcı deneyimini arttırıcı faaliyetlerin yürütülmesi ve Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti.'ya ait internet sitesi ile mobil uygulamanın işleyişinin geliştirilmesi ve Müşteri ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmesi, doğrudan ve doğrudan olmayan pazarlama, kişiye özel pazarlama ve yeniden pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi, kişiye özel segmentasyon, hedefleme, pazar araştırmaları, analiz ve şirket içi raporlama faaliyetlerinin yürütülmesi, müşteri memnuniyeti aktivitelerinin planlanması ve uygulanması ile müşteri ilişkileri yönetimi süreçlerinin planlanması ve uygulanması amaçlarıyla dahil olmak üzere Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti.'nın ürün ve/veya hizmetlerinin satış ve pazarlama süreçlerinin planlanması ve uygulanması, Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti.'nın sunduğu ürün ve/veya hizmetlere bağlılık oluşturulması ve/veya arttırılması süreçlerinin planlanması ve icrası kapsamında Müşteri'nin vereceği onayı doğrultusunda işlenebilecek ve işbu Bilgilendirme ve Onay Metni'nde belirtilen taraflarla paylaşılabilecektir.

4. Müşterilere Ait Kişisel Verilerin Aktarımı:

Müşterilere ait kişisel veriler, Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti. tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden ilgili kişileri faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimleri tarafından yapılması ve ilgili iş süreçlerinin yürütülmesi, Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti. tarafından yürütülen ticari faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için ilgili iş birimleri tarafından gerekli çalışmaların yapılması ve buna bağlı iş süreçlerinin yürütülmesi, Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti.'nın ticari ve/veya iş stratejilerinin planlanması ve uygulanması, Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti.'nın ve Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti. ile iş ilişkisi içerisinde olan ilgili kişilerin hukuki, teknik ve ticari-iş güvenliğinin temini ile Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti.'nın sunduğu ürün ve hizmetlerin ilgili kişilerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek ilgili kişilere önerilmesi ve tanıtılması için gerekli olan aktivitelerin planlanması ve icrası da dahil olmak üzere Kanun'un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti. Şirketi, Şirket yetkilileri, iştiraklerimiz, iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz, hissedarlarımız, kanunen yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile özel kurumlar ile paylaşılabilecektir.

5. Kişisel Verilerin Toplanma Yöntemi ve Hukuki Nedeni:

Kişisel veriler, müşterilerden elektronik ortamda toplanmaktadır. Yukarıda belirtilen hukuki ndenlerle toplanan kişisel veriler Kanun'un 5. ve 6. maddelerinde ve bu Bilgilendirme ve Onay Metni'nde belirtilen amaçlarla işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir.

6. Kişisel Veri Sahibi Olarak Müşterilerin Hakları:

Kanun'un 11. maddesi uyarınca veri sahipleri; kendileri ile ilgili kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, Kanun ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerin silinmesini veya ortadan kaldırılmasını isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, işlenen verilerin özellikle otomatik sistemler aracılığıyla analiz edilmesi yoluyla kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve (viii) kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Söz konusu hakların kullanımına ilişkin talepler, kişisel veri sahipleri tarafından www.eyfat.com.tr adresinde yer alan Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti. Tarafından 6698 sayılı Kanun Kapsamında Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin Politika'da belirtilen yöntemlerle iletilebilecektir. Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti., söz konusu talepleri değerlendirerek 30 gün içerisinde sonuçlandıracaktır. Eyfat Süt Market Gıda Ltd. Şti.'nın taleplere ilişkin olarak Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenen (varsa) ücret tarifesi üzerinden ücret talep etme hakkı saklıdır.

Sosyal Medya

Google Play Appstore

Özgüweb Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

Sipariş Takip

Arama Yap